Czy istnieje możliwość zamówienia mebli w innym wymiarze niż te, które są w sklepie internetowym?

Biorąc pod uwagę, iż Vieri Divani specjalizuje się w produkcji mebli na wymiar – wypoczynkowych oraz fornirowanych, odpowiedź brzmi – MOŻNA. Jak to zrobić? Jest kilka możliwości. Najprostszym rozwiązaniem jest wizyta w jednym z naszych salonów. Tam nasi wykwalifikowani doradcy pomogą znaleźć rozwiązanie dla Państwa potrzeb, a także dokonają wyceny mebli. Wizyta pozwoli również na zweryfikowanie właściwości danego mebla. Jeśli ta forma byłaby problematyczna można również telefonicznie uzyskać takie informacje bądź też wysłać zapytanie drogą mailową.

Czy przed dokonaniem wyboru materiału, z którego będzie zrobiony mebel można gdzieś obejrzeć możliwe wykończenia?

By mieć pewność co do wyboru rodzaju obicia sofy czy narożnika, jak i forniru w przypadku łóżek czy mebli salonowych wszelkie próbniki materiałów, skór i fornirów dostępne są w naszych salonach. Większość tych wykończeń jesteśmy w stanie wysłać również pocztą bądź przesyłką kurierską w postaci próbek po określeniu kolorystyki i rodzaju jaki Państwa interesuje, lub też całych próbników (te prosimy odesłać na adres zwrotny).

Jaka jest gwarancja na meble i jak postępować w razie potrzeby zgłoszenia reklamacji?

Meble produkcji Vieri Divani objęte są dwuletnią gwarancją producenta na podstawie Karty Gwarancyjnej (dostępnej w tym miejscu do pobrania). Kartę tę każdorazowo załączamy do zakupionego mebla. W czasie trwania okresu gwarancyjnego wszelkie reklamacje można zgłaszać mailowo wypełniając Formularz Reklamacyjny (do pobrania w tym miejscu), szczegółowo i czytelnie wypełniając wszelkie dane z podpisem składającego reklamację. Należy go wysłać pod adres: Vieri Divani ul. Zakopiańska 56, 30-418 Kraków bądź mailowo skan na adres: [email protected]. Wszelkie zgłoszenia są rozpatrywane w ciągu 14 dni od daty wpłynięcia pisma i w tym terminie otrzymają Państwo od nas odpowiedź w tej sprawie.

Czy meble będę umiał sam zmontować?

Meble produkcji Vieri Divani nie są przeznaczone do samodzielnego montażu. O ile sofy czy narożniki nie stanowią problemu i każdy powinien sobie poradzić z ich złożeniem, o ile w ogóle zajdzie taka potrzeba to łóżka czy szafy mogą być montowane tylko przez naszych wykwalifikowanych pracowników (patrz Karta Gwarancyjna). Nie ponoszą Państwo z tego tytułu żadnych kosztów. Usługa ta jest bezpłatna. Nasi pracownicy są zobowiązani do wniesienia i montażu mebli. Ponadto takie elementy jak komody, toaletki, stoliki nocne są dostarczane w całości.

Czy otrzymuję jakiś dokument zawarcia umowy wykonania zamówionego mebla?

Każde zamówienie złożone w sklepie internetowym Vieri Divani jest poparte Umową - Zamówieniem, sporządzoną przez naszego pracownika, w której zostają zawarte wszelkie istotne szczegóły dotyczące m.in.: stron, warunków oraz przedmiotu zamówienia, często poparte rysunkiem bądź projektem.