Kolekcje Vieri Divani Jest 31 kolekcji

 • Almiro

  Klasyczne i stylowe meble wypoczynkowe z delikatnymi akcentami nowoczesnego designu. W kolekcji znajdą Państwo zarówno sofy, jak i narożniki, których podstawowym atutem jest wyjątkowe, miękkie i trwałe siedzisko, a profil podłokietnika dodatkowo potęguje poczucie wygody. Meble oparte zostały na drewnianych nóżkach z chromowanymi okuciami. Sofy rozkładane poprzez zastosowanie opcjonalnego stelaża belgijskiego.

 • Carero

  Klasyczna linia sof, które dzięki pikowanym, profilowanym podłokietnikom zyskują niezwykle ekstrawaganckiego charakteru. Głównym przeznaczeniem sof Carero są wnętrza stylowe, jednak bryła jest na tyle świeża, że może trafić do wnętrza nowoczesnego.

 • Comfort

  Kolekcja narożników z rewolucyjnym system biblioteki podręcznej produkowanej z drewna fornirowanego w dowolnym wybarwieniu wbudowanej w oparcie mebla. Sofa narożna w wariancie wymiarowym 250 x 202 cm dodatkowo jest składana, co pozwala uzyskać niesamowicie wygodną powierzchnię do spania codziennego.

 • Contempo

  Contempo to system modułowy, dzięki któremu stworzymy dowolną wersję narożnika lub sofy. Sprawdzi się idealnie w pomieszczeniach urządzanych w stylu skandynawskim dodając im charakteru i wrażenia niezwykle przytulnego charakteru.

 • Domino

  Sofy (2-osobowe, 3-osobowe) i narożniki (w różnych wielkościach) z kolekcji Domino to masywne, nowoczesne bryły mebli z wielowarstwowym, komfortowym siedziskiem oraz udogodnieniem w postaci podnoszonego oparcia. Większość sof jest rozkładana, dzięki zastosowaniu stelaża belgijskiego (opcjonalnie).

 • Elegnace

  Ekskluzywna kolekcja tapicerowanych sof, które nadadzą elegancji każdemu wnętrzu. Wyjątkowym elementem mebli są chromowane listwy wbudowane w ich boki oraz ciekawe podnóżki. Sofy mogą być wyposażone w funkcję spania, która sprawdza się do codziennego snu. W kolekcji występują również fotele oraz pufy.

 • Fusion

  Futurystyczna wizja tapicerowanych mebli wypoczynkowych z pikowanym siedziskiem, które nabierają oryginalnego wyglądu dzięki połączeniu dwóch typów obicia. Sofy z kolekcji posiadają innowacyjny system zagłówków, dzięki któremu z łatwością zmienimy głębokość siedzenia. Nowoczesnego designu nadaje sofom również chromowana podstawa.

 • Galaxy

  Niezwykle oryginalna kolekcja sof i narożników, które wyróżniają się na tle innych mebli poprzez zastosowanie metalowego stelaża jako podstawy. Idealnie wkomponują się w nowoczesnych, przestronnych salonach, ale mamy również propozycje małych sof - od długości 130 cm.

 • Lazarro

  Kolekcja masywnych sof do nowoczesnego wnętrza, których charakterystycznym elementem jest poducha, która reguluje głębokość siedzenia. Wygodne są również kilkustopniowe, podnoszone podłokietniki. Meble z kolekcji Lazarro opierają się na chromowanych listwach. W przypadku niektórych sof poprzez dosunięcie pufy możemy uzyskać bardzo wygodną powierzchnię do codziennego spania.

 • Ligia

  Ligia, to maksimum komfortu, który uzyskany został przez zastosowanie kilkuwarstwowego siedziska opartego o grubą warstwę pianki wysokoelastyczne. Na dodatek sofy mają ciekawie wyprofilowany podłokietnik, który zapewnia relaks każdego dnia. Sofy oparte są o stylowe, drewniane nóżki, a większośc z nich możemy wyposażyć w system belgijski do spania okazjonalnego

 • Lorena

  Kolekcja sof 3-osobowych, narożników produkowanych w wielu wariantach wymiarowych oraz foteli i pufy. Meble z tej kolekcji charakteryzuje wyraźne nawiązanie do włoskiej stylistyki, przez co są bardzo nowoczesne. Funkcjonalności nadaje im stopniowany podłokietnik oraz podnoszony zagłówek. Wszystkie sofy mogą być wyposażone w system do spania oparty o stelaż belgijski.

 • Magneto

  Meble wypoczynkowe modułowe o niezwykle prostej bryle. Dzięki poszczególnym modułom możemy skonfigurować dowolną sofę lub narożnik, a ich łączenie jest niezwykle proste poprzez zastosowanie niewidocznych magnesów.

 • Makalu

  Kilka propozycji nowoczesnych sof dwuosobowych, trzyosobowych jak i narożników - niezwykle komfortowych, a to dzięki zastosowaniu wielowarstwowego siedziska oraz stopniowanych zagłówków. Sofy te są bardzo funkcjonalne - posiadają funkcję spania oraz, w przypadku sof narożnych - dodatkowe pojemniki.

 • Martinelli

  Prosta, nowoczesna bryła sof wypoczynkowych do nowoczesnych, niewielkich wnętrz, gdzie liczy się dobre wykorzystanie każdego centymetra. Sofom charakteru nadaje wysoka chromowana nóżka na bazie kwadratu. Poduszki w kolekcji Martinelli są ruchome.

 • Milo

  Kolekcja kilkunastu sof, przez którą przemawia prostota i wyrafinowanie. Meble z przeznaczeniem do nowocześnie urządzonych wnętrz nadadzą im jeszcze więcej ekskluzywności poprzez chromowane dodatki, a w przypadku niektórych wariantów wymiarowych - przez półki z lacobelu. Sofy mogą posiadać stelaż belgijski.

 • Moderno

 • Mystica

 • Optima

  Nowoczesne sofy do spania z niesamowitym - wygodnym i łatwym do rozłożenia systemem do spania codziennego. Włoskie systemy do spania cechuje dodatkowo niezwykła trwałość, więc sofa posłuży nam przez długie lata użytkowania.

 • Perfection

  Kolekcja Perfection odznacza się wyjątkowym komfortem siedzenia, za sprawą naszej autorskiej, wielowarstwowej konstrukcji siedziska. W kolekcji znajdziemy kilka wariantów sof różnej długości oraz kilka wariantów sof narożnych. Kolekcję charakteryzuje zastosowanie fornirowanych elementów w bokach oraz podłokietnikach.

 • Retro

  Meble wypoczynkowe Retro, to kolekcja nawiązująca stylistyką do lat 60-tych, jednak w bardzo odświeżonej - nowoczesnej formie. Cechą charakterystyczną jest tutaj żyłka otaczająca mebel oraz nieco wygięte, drewniane podnóżki. W kolekcji znajdziemy sofy 2-osobowe, 3-osobowe jak i sofy narożne - we wszystkich może występować funkcja spania z przeznaczeniem dla naszych gości.

 • Rubica

  Modułowy system meblowy charakteryzujący się niezwykle awangardową linią i wyjątkowo miękkim, wygodnym siedziskiem. Z pomocą modułu siedziska, szezlonga i dwóch opcjonalnych stolików możemy stworzyć dowolną kompozycję dopasowaną do każdego wnętrza.

 • Simple

  Kolekcja sof i narożników z systemem do spania codziennego wyróżniających się niezwykłym komfortem siedzenia i minimalistycznym, ale niezwykle przytulnym designem. Wąskie, profilowane boki powodują maksymalne wykorzystanie przestrzeni nawet w niewielkich pomieszczeniach.

 • Solaris

  Futurystyczna kolekcja mebli wypoczynkowych to bryły przeznaczone do nowoczesnych, wręcz surowych pomieszczeń. W kolekcji znajdziemy zarówno sofy 2-osobowe, 3-osobowe, narożne oraz fotele i pufy. Ich konstrukcja oparta została o oryginalne, nowoczesne nogi ze stali.

 • Spider

  Kolekcja designerskich sof z miękkim siedziskiem, które występują w wielu wariantach wymiarowych. Wykończenie boków jest dowolne: mogą to być boki tradycyjne, może to być szezlong, a ciekawym dodatkiem może być frezowana półka. Sofy jak i narożniki mogą posiadać stelaż belgijski.

 • Veleno

  Kolekcja niezwykle funkcjonalnych sof i narożników, których głównym atutem jest funkcja spania idealnie sprawdzająca się do spania codziennego oraz pojemnik na pościel. Meble idealnie prezentują się w połączeniu dwóch typów materiału, co z kolei może pomóc w uzyskaniu unikalnego designu Twojego wnętrza.