Stół RAVENNA

Średnica:

Wybarwienie drewna:

Produkt na zamówienie, czas realizacji: 4 tygodnie
Gwarancja jakości Vieri Divani

Osoby ceniące sobie nowoczesne rozwiązania z pewnością docenią wykonany z litego drewna bukowego okrągły stół, któremu charakteru nadaje jedna, stabilna noga.

Produkt ten ma możliwość rozłożenia dzięki temu, że w komplecie posiada wkład, ułatwiający przedłużenie powierzchni płaskiej wedle okoliczności i potrzeb klienta. Po rozłożeniu go i umieszczeniu specjalnego wkładu stół zmienia swój kształt z okrągłego na owalny. Zwiększanie powierzchni nie sprawia żadnego problemu, ponieważ jest on rozsuwany na solidnie wykończonych, stalowych prowadnicach.

Doskonale sprawdzi się w modernistycznie urządzonych kuchniach czy jadalniach nadając wnętrzom dodatkowego blasku. Wykończenie stołu jest wykonane z forniru naturalnego o wybranej kolorystyce. Aby stół był odporny na wysoką temperaturę, alkohol czy inne substancje pozostawiające ślady dodatkowo pokrywamy go warstwą bardzo dobrej jakości lakieru.

Standardowo wysokość stołu to 75 cm natomiast średnicę blatu możemy wybrać spośród jednej z prezentowanych na tej stronie, dzięki czemu dostosujemy do każdego wnętrza.

Loading...